بررسی ظروف یکبار مصرف شیک

بررسی ظروف یکبار مصرف شیک

ظروف یکبار مصرف علاوه بر کاربردی بودن با ظروف معمولی، تفاوت هایی نیز دارند زیرا خطر شکستگی را از بین می برند. علاوه بر این، در زمان تمیز کردن صرفه جویی دارند و از عدم وجود عوامل بیماری زا پس از شستشوی بی اثر اطمینان حاصل می کنند. بنابراین ظروف یکبار مصرف در مقایسه با ظروف معمولی ایمنی غذایی بالاتری دارند.

امروزه می توانید ظروف غذاخوری یکبار مصرف شیک و مقرون به صرفه را به وفور در بازار پیدا کنید که از پلاستیک های سخت، کاغذهای پوشش داده شده، بامبو و حتی الیاف برگ خرما ساخته شده اند. همچنین تقریباً در هر شکل، طرح و رنگی که قابل تصور است وجود دارند. شرکت تولیدی مانیسا هم سالهاست به تولید و پخش انواع ظروف یکبار مصرف آلومنیومی مشغول است.

استفاده از ظروف یکبار مصرف شیک برای مهمانی ها

ممکن است برایتان مهمانی، جشن تولد و یا مجلسی پیش آید که به تعداد زیادی ظرف نیازداشته باشید و این موضوع باعث ایجاد نگرانی شما شود. همچنین وقت کافی برای آماده کردن ظروف ندارید. میتوانید از ظروف یکبار مصرف شیک برای مراسم های خود استفاده کنید. ظروف یکبار مصرف لوکس و شیک در اندازه، طرح و رنگ های متنوع در بازار موجودند و مهمترین مزیت استفاده از آنها این است که بعد از مراسم چون نیاز به استراحت دارید، نیازی به شست و شو و مرتب کردن ظروف هم ندارید. این ظروف شامل بشقاب غذا خوری و بشقاب های کیک خوری و پیش دستی است.

ظروف یکبار مصرف شیک برای مهمانی ها

چگونه باید ظرف مورد نیاز برای مجالس و مهمانی ها را تهیه کنیم؟

خرید بشقاب های یکبار مصرف راه حلی مقرون به  صرفه برای برگزاری مجالس و مهمانی ها است. با این حال، بهتر است به دنبال ظروف یکبار مصرف سازگار با محیط زیست باشید تا زباله و آلودگی ایجاد شده را به حداقل برسانید. بنابراین در اینجا چند نکته وجود دارد که هنگام خرید بشقاب های یکبار مصرف شیک باید در نظر بگیرید.

1- نوع مهمانی یا گردهمایی را در نظر بگیرید

باید به این موضوع دقت کنید که گردهمایی شما رسمی است یا غیر رسمی؟ چرا که برای مهمانی های رسمی مثل عروسی باید از بشقاب های یکبار مصرف با طراحی ها و رنگ های شیک استفاده نمود. و یا برای جشن تولد بهتر است از ظروف با تم و طرح عروسکی استفاده کنید. در هر حال بهتر است که ظروف انتخابی شما با گردهمایی شما مطابقت داشته باشد.

 

 

2- بررسی کنید که ظروف از چه نوع موادی ساخته شده اند

از آنجایی که بشقاب‌ها برای سرو غذا استفاده می‌شوند، باید از موادی ساخته شوند که کیفیت غذایی مناسبی داشته باشند. به خصوص بشقاب های پلاستیکی یکبار مصرف و ظروف آلومنیومی مانند ظرف تک پرس و ظرف کبابی آلومینیومی باید بررسی شوند تا اطمینان حاصل شود که با مواد غذایی فاقد BPA ساخته شده اند.

3- در نظر بگیرید که آیا مواد زیست تخریب پذیر یا قابل بازیافت هستند

صفحاتی که قابل بازیافت هستند باید در مقایسه با نسخه هایی که در نهایت باعث آلودگی محیط زیست در محل دفن زباله می شوند، ترجیح داده شوند. بررسی کنید که آیا بشقاب های یکبار مصرف از مواد زیست تخریب پذیر ساخته شده اند یا از پلاستیک قابل بازیافت ساخته شده اند.

چگونه باید ظرف مورد نیاز برای مجالس و مهمانی ها را تهیه کنیم؟
ظروف لوکس برای مجالس

4- بررسی کنید که آیا ظروف محکم هستند یا خیر؟

بشقاب ها باید بتوانند غذای سنگین را در خود نگه دارند و حتی اگر هنگام برگزاری مهمانی بوفه جابجا شود مانند ظرف یکبار مصرف سه خانه آلومینیوم نشت نکنند. میتوان به ظروف یکبار مصرف اعتماد کرد؟ هر صفحه و بشقاب باید به اندازه کافی ضخیم و محکم باشد.

تهیه بشقاب های یکبار مصرف به شما این امکان را می دهد که مهمانی های خود را بدون دردسر یا زحمت زیادی میزبانی کنید. آنها در اندازه ها و طرح های مختلف برای مناسبت های مختلف عرضه می شوند. همچنین می‌توانید انواع خیره ‌کننده‌ای را پیدا کنید که از کاغذ، پلاستیک و حتی بشقاب‌ های چوبی و یکبار مصرف منحصر به فرد مثلا بامبو ساخته شده اند، که بشقاب‌های یکبار مصرف دوستدار محیط زیست هستند.

در نهایت

ظروف یکبار مصرف، چه پلاستیکی یا زیست محیطی، دارای مزایای بسیاری هستند: همه کاره، کاربردی، سخت شکسته (در برخی موارد نشکن در نظر گرفته میشود) که میتوان از آن ها در مراسم ها و جشن های متعدد استفاده کرد. بدون شک برای افراد یا مشاغل در صنعت پذیرایی، این ظروف با قیمت مناسب کیفیت بالایی را در صنعت پذیرایی ارائه می دهد.

مطالعه مقاله بهترین غذاهای جنوب کشور از سایت مانیسا