رستوران های عجیب ایران و جهان

رستوران های عجیب و غذا های عجیب ایران و جهان

از کل جمعیتی که در این کره خاکی زندگی میکنند، برخی افراد به دنبال رستورانی معمولی، برخی دیگر به دنبال محیطی آرام و شیک، تعدادی به دنبال رستورانی گران و افرادی هم وجود دارند که به دنبال هیجان اند و فضایی عجیب غریب برای خوردن را انتخاب میکنند. که این چیز عجیبی نیست! چرا که هر انسانی از شخصیت متفاوتی برخوردار است و خیلی از آنها به دنبال کشف و لمس چیزهای عجیب هستند.

رستوران هایی که شما را شگفت زده میکنند

حال با توجه به مطلب بالا میتوان گفت افرادی نیز وجود دارند که به دنبال ایجاد عجیب ترین ها هستند. رستوران هایی که کارشان فقط پخت و پز نیست و مدیران خلاق آنها کاری کرده اند که مشتریان علاوه بر لذت چشیدن بهترین طعم ها، لحظات شگفت انگیز و جالبی را نیز تجربه کنند. در ادامه می خواهیم چند رستوران که غذا خوردن در این مکان ها میتواند تجربه ای منحصر به فرد را به دنبال داشته باشد، به شما عزیزان معرفی کنیم.

یک شام موقت The Pop-Up Diner

شهر فراراFerrara  در ایتالیا، که نوع جدیدی از رستوران را به دنیا معرفی کرده است! با حدود ۶۰ یورو می توانید یک شام برای دو نفر در یک رستوران نسبتا شیک خریداری کنید. موقت بودن آن به این دلیل است که عصر همان روز برایتان اس ام اسی خواهد آمد که در آن به شما گفته میشود این رستوران به محل دیگری منتقل شده است. رستوارن های موقت شهر فرارا، کیفیت غذای مناسبی هم دارند و اگر از قبل ندانید که به صورت موقت دایر شده اند، نمی توانید آن را تشخیص دهید.

مشاهده محصولات مانیسا : ظرف کبابی آلومینیومی

رستوان های عجیب دنیا در این مطلب
رستوان های و غذا های عجیب دنیا

رستوران کنزو در تهران

اگر تنوع طلب بوده و به دنبال غذاهای دریایی هستید، توصیه میکنیم غذاهای رستوران ژاپنی کنزو در مجموعه رستوران های تهران را حتما امتحان کنید. یکی از شگفتی های این رستوران این است که با پرداخت هزینه ای بیشتر می توانید سالن تپانیاکی را انتخاب کنید. در این سالن آشپز روی میزتان و جلوی خود شما غذا را طبخ میکند. بنا به تجربه و گفته افراد زیادی بهترین سوشی را میتوانید در کنزو میل کنید.

رستورانی با توالت های مدرن   Modern Toilet

شاید برای برخی افراد جالب نباشد غذا خوردن بروی کاسه توالت اما رستوران های زنجیره ای معروفی در کشور تایوان وجود دارد که لذت بی پایان خوردن غذا بر روی کاسه های توالت را فراهم می کنند! سبک طراحی آنها بدین گونه است که غذایتان بر روی یک کاسه توالت قرار دارد و خودتان هم بر روی کاسه دیگری نشسته اید! نوشیدنی ها هم در چیزی شبیه به سیفون سرو می شوند! این را نیز بدانید نگرانی ای بابت بهداشت و تمیزی رستوارن وجود ندارد. چرا که این زنجیره رستوران ها، از تمیز ترین و با کیفیت ترین رستوران های تایوان هستند.

یک وعده شام در کابین  Dinner in a Gondola

احتمالا خوردن غذا در کابین تله کابین باید جالب باشد؟! رستورانی عجیب در ارتفاعات که در این رستوران سیار، در حالی که در یک کابین ۴ نفره جا گرفته اید، از مناظر اطراف کوههای سوییس لذت برده و وعده غذایی خود را نیز میل می کنید.

مشاهده محصولات مانیسا : ظروف دو خانه آلومینیومی

رستوران های عجیب و غریب ایران
رستوران های عجیب ایران

رستوران لوشاتو در تهران

رستورانی زیبا و خیره کننده در شمال تهران که اگر به دور و اطراف آن توجه نکنید، بدون شک به این یقین خواهید رسید که روبروی یکی از ساختمان های خیابان شانزلیزه پاریس قرار دارید و بخت با شما یار بوده تا بتوانید تجربه خوردن غذا و وقت گذرانی در یکی از رستوران های منحصر به فرد تهران با معماری زیبا و نقش و نگارهای خارق العاده را داشته باشید. لوشاتو كه در زبان فرانسه “لِچاتوو” تلفظ می شود به معنی “قصر” است و رستوران فرانسوی لوشاتو در شمال تهران، قصر كوچكی است كه به مانند صدفی درخشان است.

رستوران تری هاوسِ ال بوندرا در کاستاریکا

یکی از تفریحات دوست داشتنیِ دوران کودکی بالا رفتن از درخت‌ها بود. حتما خیلی از ماها چه دختر چه پسر بیشتر زمان خود را بالای درخت سپری کرده ایم. حتی برخی درخت‌ها حکم اقامتگاه يا پناهگاه را داشتند و بازی بروی درخت جزو تفريحات عالي‌مان بود. حال یکی از همین کودکان با بزرگ شدنش این ایده را برای جلب نظر مردم و یادآوری دوران خوش بچگی به اجرا در آورده و رستورانی در بالای يك درخت غول‌پيكر ساخته است که بايد با يك پله طنابی به آن جا بروید. رستورانی که در آن با غذاهای گياهی و ميوه‌های تازه از شما پذيرايی خواهد شد.

رستوران های عجیب تهران
رستوران های عجیب

رستوران کوهپایه ای در تهران

از رستوران‌های شیک و بزرگ دربند است که در سال ۱۳۰۲ در هفت طبقه افتتاح شد. به صورت طبقه ای طراحی شده و دارای ورودی سرسبز و زیبا، آبشارها و جوی‌های آب در هر طبقه است. غذاهایی که در این رستوران سرو میشود شامل پیش‌غذای سرد، پیش‌غذای گرم، دسر ایرانی، دسر مدرن، سوپ، غذای اصلی، نوشیدنی سرد، نوشیدنی گرم است. چیزی که باعث شگفتی در این رستوران میشود این است که به صورت طبقه ای ساخته شده است و از زیبایی خیره کننده ای برخوردار است.

مطالعه مقاله سرمایه لازم برای تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی از سایت مانیسا

در نهایت

باید گفت که هیجان و کشف چیزهای عجیب در زندگی هر انسانی لازم است. اگر اکثرا به دنبال محیطی آرام برای خوردن غذا میگردیم، بد نیست یکبار هم که شده محیط های عجیب را امتحان کنیم چرا که علاوه بر شادی و لذت میتوان تجربه های عجیب و غریب در این مکان ها مثل مشاهده ایده های منحصر به فرد و یا چشیدن حتی طعم های خارق العاده را کسب نمود. پس توصیه ما به شما این است که هیچ وقت از کشف مناظر عجیب و دیدن و رفتن این مکان ها دست نکشید و در زندگی در کنار آرامش به دنبال هیجان نیز باشید.